Szanowni Państwo, 

Zapraszamy do udziału w tutoringu dydaktycznym  – indywidualnym wsparciu dla dydaktyków z doświadczeniem akademickim, program jest adresowany do nauczycieli akademickich chcących podnieść swoje kompetencje potrzebne podczas realizacji zadań dydaktycznych.

Tutoring dydaktyczny jest narzędziem mającym na celu doskonalenie warsztatu dydaktycznego. Oferta tutoringu dydaktycznego jest skierowana do nauczycieli akademickich chcących podnieść swoje kompetencje potrzebne podczas realizacji zadań dydaktycznych, spełniających kryteria podane w pkt.2 w programie tutoringu dydaktycznego: PROGRAM TUTORING DYDAKTYCZNY
 
Start programu w lutym 2023 r., zakończenie  w październiku 2023 r.
W programie przeznaczonych jest minimum 10 godz. dydaktycznych – maksimum 12 godz. dydaktycznych na osobę. 
 
Udział w tutoringu dydaktycznym może wziąć pracownik Uniwersytetu zatrudniony jako nauczyciel akademicki w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, który w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/24 będzie prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów.
 
Osoby zainteresowane udziałem w tutoringu proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa poprzez dokonanie zapisu: ZAPISY NA TUTORING DYDAKTYCZNY (indywidualne wsparcie dla dydaktyków)
 
Liczba miejsc jest ograniczona. 
 
W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem daria.rybicka@uw.edu.pl