Warsztaty dotyczące trudnych rozmów z pracownikami na wyjeździe szkoleniowym dedykowanym pracownikom/-com kadry zarządzającej Uniwersytetu Warszawskiego.

Prowadząca: Agata Wrona

Termin: 19-20 października 2023

MiejsceEuropejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach, położone w odległości 200 km od Warszawy.

Wyjazd zaplanowany jest na środę 18 października, powrót w piątek 20 października. Zapewniamy transport w obie strony, noclegi w pokojach 2-osobowych (można zgłosić chęć dzielenia pokoju z konkretną osobą lub pokój 1-osobowy za dopłatą), pełne wyżywienie.

Prosimy o zabranie wygodnego stroju na czas szkoleń tak, aby każdy z Państwa czuł się swobodnie i komfortowo; przy dobrej pogodzie będzie ognisko.

  • W łazienkach są deszczownice (nie ma prysznica z rączką), można zabrać czepek pod prysznic.
  • W części pokoi są lodówki. (budynek C)
  • Ręczniki będą dostępne w pokojach, ale kosmetyków i suszarek do włosów nie ma.
  • Może się przydać dodatkowa woda mineralna – prosimy o zaopatrzenie się w Warszawie lub zakupienie w przerwie obiadowej w czwartek.

Z uwagi na fakt, iż program Akademia Liderów został zakończony, wymagane jest przesłanie skanu zgody osoby przełożonej na adres akademia.liderow@uw.edu.pl do dnia 25 września.

Kontakt w sprawie szkolenia: Agata Kapica, 662 957 497, agata.kapica@adm.uw.edu.plProgram ZIP_Trudne rozmowy_19-20.10.23.pdfProgram ZIP_Trudne rozmowy_19-20.10.23.pdfRegulamin ZIP - działania rozwojowe dla kadry admin. i zarządz. 20210723.pdfRegulamin ZIP - działania rozwojowe dla kadry admin. i zarządz. 20210723.pdfZGODA PRZEŁOŻONEGO nowy formularz(2).docxZGODA PRZEŁOŻONEGO nowy formularz(2).docx