Zapraszamy do rejestracji na szkolenia nt. "Warunki i tryb zwalniania z opłat za usługi edukacyjne" w ramach Akademii Zarządzania Dydaktyką Akademicką.

Szkolenia będą realizowane w formie online za pośrednictwem Google Meet w dwóch terminach (prosimy o zwrócenie uwagi na inne niż zwykle dni tygodnia i godziny):

  • czwartek, 24.06.2021 r., godz. 10:00-13:15* (termin podstawowy); rejestracja do 23 czerwca do 12:00;
  • wtorek, 29.06.2021 r., godz. 15:00-18:15* (termin dodatkowy); rejestracja potrwa do 28 czerwca do 12:00.

*Zastrzegamy możliwość przedłużenia szkolenia o 45 min. na potrzeby dyskusji z uczestnikami.

Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z Regulaminem: Regulamin

Instrukcja rejestracji:

1) prosimy o wybranie i kliknięcie w podlinkowany tytuł wydarzenia;

2) następnie wyświetli się prośba o podanie klucza dostępu - prosimy o wpisanie klucza otrzymanego w instrukcji załączonej do wiadomości elektronicznej, a potem o kliknięcie "Zapisz mnie";

3) po zapisaniu się tylko osoby, które po raz pierwszy uczestniczą w szkoleniach Akademii, prosimy o wypełnienie i przesłanie do końca rekrutacji (informacje powyżej) deklaracji uczestniczki/uczestnika oraz oświadczenia dot. danych osobowych, które dostępne są pod linkiem:

https://zip.uw.edu.pl/deklaracje/674 

Uwaga: wypełniając deklarację uczestniczki/uczestnika, w sekcji "Status uczestniczki/uczestnika" prosimy o zaznaczenie "TAK" tylko przy "Kadra zarządzająca"!

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: akademia-zda@uw.edu.pl

4) Po rejestracji na szkolenie skontaktujemy się z Państwem w celu zaproszenia do wypełnienia pre-testu oraz przekazania informacji organizacyjnych i linku do spotkania za pośrednictwem Google Meet.