Zapraszamy do rejestracji na szkolenia nt. „Studia podyplomowe – regulacje prawne i praktyka funkcjonowania”, które odbędą się w ramach Akademii Zarządzania Dydaktyką Akademicką w terminach:

  • piątek, 25 lutego 18 marca 2022 r., godz. 11:30-14:45 (termin podstawowy);

  • środa, 2 marca 30 marca 2022 r., godz. 15:00-18:15 (termin dodatkowy).

Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z regulaminem: Regulamin

Instrukcja rejestracji:

1) prosimy o wybranie i kliknięcie w podlinkowany tytuł wydarzenia;

2) następnie wyświetli się prośba o podanie klucza dostępu - prosimy o wpisanie klucza otrzymanego w instrukcji załączonej do wiadomości elektronicznej, a potem o kliknięcie "Zapisz mnie";

3) po zapisaniu się tylko osoby, które po raz pierwszy uczestniczą w szkoleniach Akademii, prosimy o wypełnienie i przesłanie do końca rekrutacji (informacje powyżej) deklaracji uczestniczki/uczestnika oraz oświadczenia dot. danych osobowych, które dostępne są pod linkiem:

https://zip.uw.edu.pl/deklaracje/674 

Uwaga: wypełniając deklarację uczestniczki/uczestnika, w sekcji "Status uczestniczki/uczestnika" prosimy o zaznaczenie "TAK" tylko przy "Kadra zarządzająca"!

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: akademia-zda@uw.edu.pl

4) Po rejestracji na szkolenie skontaktujemy się z Państwem w celu zaproszenia do wypełnienia pre-testu oraz przekazania informacji organizacyjnych i linku do spotkania za pośrednictwem Google Meet.