Szanowni Państwo, 

Zapraszamy do udziału w Akademii Komunikacji Naukowej – program powstał w odpowiedzi na zgłoszone potrzeby nauczycieli akademickich z zakresu dobrych praktyk w komunikacji naukowej, odpowiedniego przygotowania do współpracy z mediami oraz wystąpień publicznych.

W programie znajdują się szkolenia ogólnodostępne oraz szkolenia dedykowane. Szkolenia dedykowane  należą do grupy szkoleń, w których udział uprawnia do udziału w ind. doradztwie, więcej informacji w Opisie Programu AKN.

Program realizowany przez Sekcję ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich w Biurze Spraw Pracowniczych UW wraz z Centrum Współpracy i Dialogu UW.

https://rekrutacja-i-rozwoj.bsp.uw.edu.pl/          https://cwid.uw.edu.pl/

 

 

OPIS PROGRAMU AKADEMII KOMUNIKACJI NAUKOWEJ  

Uczestnikiem/Uczestniczką może być pracownik/pracowniczka Uniwersytetu Warszawskiego zatrudniony na stanowisku nauczyciela akademickiego w grupie pracowników badawczych lub badawczo-dydaktycznych lub inne osoby przypisane do liczby N w UW.

Start programu w lutym 2024 r., zakończenie  w czerwcu 2024 r.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa poprzez dokonanie zapisu pod wybranymi szkoleniami. Szkolenia będą dodawane na platformie sukcesywnie. 

Liczba miejsc jest ograniczona. 

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką programu po stronie BSP mgr Darią Rybicką-de Cock pod adresem d.rybicka-decock@uw.edu.pl