Ogólnodostępny kurs "Excel poziom podstawowy" w wym. 30 godz. dyd. dla osób, które rozpoczynają pracę w Excelu lub wykonują już proste operacje w tym programie.
Termin kursu: 9 listopada 2021 - 25 stycznia 2022, wtorki w godz. 9:00-11:30 (10 spotkań po 3 godz. dyd.). Kurs będzie odbywał się online.
Prowadzący: dr Mateusz Kopyt.
Zapisy od 3 listopada godz. 12.00.

Przed przystąpieniem do szkolenia należy wypełnić pretest na platformie, a po zakończeniu posttest (są załączone jako aktywne linki pod opisem szkolenia).
Po dokonaniu rejestracji na kurs prosimy osoby, które po raz pierwszy biorą udział w szkoleniach z programu ZIP o wypełnienie elektronicznie deklaracji uczestnictwa w Projekcie oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.Link do ww. dokumentów otrzymają Państwo po przesłaniu zgody przełożonego.

Ewentualne pytania proszę kierować na mail: Grazyna.Pawelec@adm.uw.edu.pl lub kontaktować się ze mną telefonicznie: 662 369 079.
Pozdrawiam serdecznie,
Grażyna Pawelec
Koordynator zadaniowy Starszy specjalista
Biuro Spraw Pracowniczych, Sekcja ds. rozwoju kompetencji pracowników niebędących nauczycielami akademickimi Szkolenia.prac@adm.uw.edu.pl

Formatka pr. Excel  dla początkujących 9 XI 25 I  M. Kopyt.pdfFormatka pr. Excel dla początkujących 9 XI 25 I M. Kopyt.pdfRegulamin_administracja_kadra_zarządzająca_6.07.2020.pdfRegulamin_administracja_kadra_zarządzająca_6.07.2020.pdfZGODA PRZEŁOŻONEGO nowy formularz.docxZGODA PRZEŁOŻONEGO nowy formularz.docx