Szkolenie on-line "Stosowanie własnych zalet charakteru w pracy dydaktycznej"

Celem szkolenia jest rozwijanie poczucia kontroli nad własnymi osobistymi zaletami przez znajdowanie ich nowych i częstszych zastosowań w obszarze pracy dydaktycznej.

PROGRAM SZKOLENIA

Szkolenie składa się z trzech spotkań (łącznie 12 godz. dydaktycznych) i będzie realizowane w terminach:

  • 11 maja, godz. 10:00-13:15
  • 18 maja godz. 10:00-13:15
  • 25 maja godz. 10:00-13:15

W trakcie zajęć planowane są przerwy.

Prowadząca: dr Małgorzata Styśko-Kunkowska ( Wydział Psychologii)

Rejestracja rozpocznie się 29 kwietnia 2020 r. od godz. 15:00.

Przed zapisaniem na szkolenie prosimy o zapoznanie się z Zasadami uczestnictwa w szkoleniach on-line oraz Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa... .

Aby zapisać się, prosimy o kliknięcie w tytuł 11,18, 25.05 Stosowanie własnych zalet charakteru w pracy dydaktycznej (na pasku powyżej) i postępowanie zgodnie z komunikatami na dole strony.

Uwaga: Po dokonaniu rejestracji:

Ww. dokumenty prosimy wysyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl najpóźniej dwa dni po dokonaniu rejestracji (pliki dostępne po wejściu w linki lub do pobrania na dole).

Jeśli uczestnik nie ma możliwości wysłania zdjęcia lub skanu, prosimy o przesłanie dokumentów w formacie programu Word e-mailem na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl  z następującą klauzulą:

W załącznikach przesyłam deklarację i oświadczenie uczestnika projektu oraz deklarację wykorzystania doskonalonych kompetencji w zajęciach dydaktycznych ze studentami. Oświadczam, że wszystkie wprowadzone przeze mnie dane są prawdziwe i akceptuję przedstawione w dokumentach warunki uczestnictwa w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl 

Deklaracja Uczestnictwa w Projekcie i Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych.docxDeklaracja Uczestnictwa w Projekcie i Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych.docxDeklaracja wykorzystania kompetencji-Zalety charakteru.docxDeklaracja wykorzystania kompetencji-Zalety charakteru.docxInstrukcja Uczestnik.pdfInstrukcja Uczestnik.pdf