Szkolenie on-line "Student ze spektrum autyzmu – potrzeby, potencjał i możliwości wsparcia"

PROGRAM SZKOLENIA

Szkolenie składa się z trzech spotkań (łącznie 10 godz. dydaktyczne) i będzie realizowane w terminach:

  • Blok I- 15 maja 2020 r., godz. 14:00-16:30
  • Blok II- 22 maja 2020 r., godz. 14:00-16:30
  • Blok III- 29 maja 2020 r., godz. 14:00-16:30

W trakcie zajęć planowane są przerwy.

Prowadząca: dr Mateusz Płatos (Biuro ds. Osób Niepełnoprawnych)

Rejestracja rozpocznie się 29 kwietnia 2020 r. od godz. 15:00.

Przed zapisaniem na szkolenie prosimy o zapoznanie się z Zasadami uczestnictwa w szkoleniach on-line oraz Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa... .

Aby zapisać się, prosimy o kliknięcie w tytuł  15, 22 i 29.05 - Student ze spektrum autyzmu – potrzeby, potencjał i możliwości wsparcia (na pasku powyżej) i postępowanie zgodnie z komunikatami na dole strony.

Uwaga: Po dokonaniu rejestracji:

Ww. dokumenty prosimy wysyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl najpóźniej dwa dni po dokonaniu rejestracji (pliki dostępne po wejściu w linki lub do pobrania na dole).

Jeśli uczestnik nie ma możliwości wysłania zdjęcia lub skanu, prosimy o przesłanie dokumentów w formacie programu Word e-mailem na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl  z następującą klauzulą:

W załącznikach przesyłam deklarację i oświadczenie uczestnika projektu oraz deklarację wykorzystania doskonalonych kompetencji w zajęciach dydaktycznych ze studentami. Oświadczam, że wszystkie wprowadzone przeze mnie dane są prawdziwe i akceptuję przedstawione w dokumentach warunki uczestnictwa w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl 

Deklaracja Uczestnictwa w Projekcie i Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych.docxDeklaracja Uczestnictwa w Projekcie i Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych.docxDeklaracja wykorzystania kompetencji-Spektrum autyzmu.docxDeklaracja wykorzystania kompetencji-Spektrum autyzmu.docxInstrukcja Uczestnik.pdfInstrukcja Uczestnik.pdf